Aktuality Arboretum FLD

Podzimní dny otevřených dveří 2023

Podzimní dny otevřených dveří budou probíhat ve dnech 07. - 08. 10. 2023

Právě kvete - květen 2023

Arboretum je v plném květu..

Dny otevřených dveří Arboreta FLD ČZU

Naučná stezka opět otevřena!

Ornitologické průzkumy

Pozorovat ptactvo u nás můžete i Vy

Právě kvete v Arboretu FLD ČZU

Arboretum se pomalu probouzí...

Okruh Potoční niva prochází rekonstrukcí

O opětovném otevření Vás budeme včas informovat.

Nový ceník luštění a zpracování osiva

Ceník luštění a zpracování osiva platný od 1. 8. 2021

Okruh Potoční niva uzavřen

Z důvodu havarijního stavu po středeční bouřce je okruh Potoční niva do odvolání uzavřen.

Právě kvete - červen 2021 (fotogalerie)

Průběh jara měl na dřeviny příznivý vliv. Arboretum je v plném květu.

Stezka mokřadními biotopy

Nově vybudovanou stezku mokřadními biotopy jste mohli vidět v pořadu Toulavá kamera České televize.

Právě kvete – květen 2021 (fotogalerie)

Letos na jaře zůstávají dveře arboreta pro veřejnost zavřené. Přinášíme alespoň několik aktuálních fotografií. Pro větší skupiny lze domluvit odborné exkurze. Naučná stezka Mokřadními biotopy v údolí pod arboretem je volně přístupná.

Jarní Dny otevřených dveří se konat nebudou

Vážení návštěvníci, vzhledem k mnoha okolnostem, které neumožňují připravit Dny otevřených dveří Arboreta FLD v podobě, kterou měly do jara loňského roku, bohužel letošní jarní Dny otevřených dveří Arboreta FLD se neplánují!! Děkujeme všem za zájem a snad na podzim se ve zdraví sejdeme. Naučná stezka Mokřadními biotopy je volně přístupná. S pozdravem zaměstnanci Arboreta FLD ČZU

Spadané listí

Spadané listí v arboretu tvoří pestrou mozaiku (fotogalerie).

Podzim v arboretu

Letošní podzim musela brána arboreta zůstat zavřená. Přinášíme alespoň pár snímků ze slunečné neděle, aby Vám prozářily den. Arboretum hýří barvami, je plné plodů a hub.

Podzimní Dny otevřených dveří se letos konat nebudou

Vzhledem ke vzniklé situaci s onemocněním covid-19 při výskytu většího počtu osob a složitosti dodržení bezpečnostních opatření, jsou v Arboretu FLD ČZU podzimní Dny otevřených dveří 2020 zrušeny. Bude-li příznivá situace, sejdeme se v arboretu ve zdraví na jaře. Zaměstnanci Arboreta FLD ČZU

Nabídka dřevin – částečný výběr

Strážce stezky

Nově vybudovaná naučná stezka seznamující s modelovými mokřadními biotopy má už svého strážce. Je jím ledňáček říční (Alcedo atthis).

English ☰ Menu